JINLIDA: ارائه دهنده راه حل کلی تجهیزات محصول گابیون جهانی

February 18, 2023
آخرین اخبار شرکت JINLIDA: ارائه دهنده راه حل کلی تجهیزات محصول گابیون جهانی
ما بسیار خوشحالیم که با شرکت شما ارتباط برقرار می کنیم.من جیمز ژانگ، مدیر کل شرکت های JINLIDA هستم.ما راه حل های حرفه ای خط تولید GABION را به شما ارائه خواهیم داد.
 
JINLIDA یک تولید کننده متخصص در تولید مجموعه کاملی از خطوط مونتاژ برای محصولات GABION است.ما از سال 1998 در حال توسعه و تولید این نوع ماشین هستیم. JINLIDA و WAFIOS در آلمان، VITARI در ایتالیا و NOVAS در اسلواکی هر دو معروف هستند و راه حل ها، محصولات و خدمات حرفه ای را برای بازار جهانی ارائه می دهند.
 
سازه GABION به مهم ترین فناوری در بازسازی اکولوژیکی و مهندسی محیط زیست تبدیل شده است و به طور گسترده در جهان مورد استفاده قرار می گیرد.راه اندازی چنین کارخانه ای در کشور شما می تواند نیازهای بازار داخلی را برطرف کند و همچنین می تواند به کشورهای دیگر سرایت کند.
 
مجموعه کامل خط تولید گابیون شامل: دستگاه توری گابیون، دستگاه سیم پیچ مارپیچی، دستگاه کشش سیم، دستگاه سیم پیچی رول توری، دستگاه صاف کننده توری، دستگاه برش توری، سیستم انتقال توری، دستگاه سیم پیچ انتهای توری، دستگاه بسته بندی جعبه گابیون، خودسری دستگاه صاف کننده و برش سیم، سیستم پرداخت سیم و غیره
 
ما بسیار مایل به ایجاد یک رابطه همکاری با شما هستیم و امیدواریم ارتباط برقرار کنیم.
اگر این ایمیل را از من دریافت کردید، لطفا در اسرع وقت پاسخ دهید و من طرح دقیق و قیمت را برای شما ارسال خواهم کرد.